Organisasjonen

Organisasjonen

Grilstad Marinas AS er et selskap eid av Jenssen Holding AS, SpareBank 1 SMN Invest og Koteng Bolig AS. Selskapet vil være en ansvarlig og langsiktig utbygger med det mål å skape en attraktiv og moderne bydel basert på gjennomgående god bygningsteknisk kvalitet og vektlegging av god estetikk.

Aurora Koteng

Daglig leder

901 57 725

aurora@koteng.no

Marius Rennan

Salgsleder

930 61 160

marius@koteng.no

Marthe Bremseth Kristoffersen

Adm. og kundeansvarlig

452 52 360

mk@grilstadmarina.no

Tove Bostad

Kundebehandler

970 22 109

tove@koteng.no

Hans Olav Setsaas

Kvalitetsleder

482 84 342

hansolav@koteng.no

Nora Reese

Markedsfører

405 44 727

nora@koteng.no

Frode Reinaas

Utbyggingssjef

928 04 347

frode.reinaas@koteng.no

Johan sandvik

Prosjekteringsansvarlig

908 44 471

js@grilstadmarina.no

Frode Odden

Prosjektleder

928 13 997

fo@grilstadmarina.no

Torgeir Wærnes

Serviceleder

906 91 098

tw@grilstadmarina.no

Arne Hogsand

Rigg/driftsansvarlig

982 62 614

ah@grilstadmarina.no

Morten Johansen

Byggeleder

934 12 818

mj@grilstadmarina.no

Daniel Rudi

Administrasjon

452 33 938

daniel@koteng.no

Bedriftsinformasjon

Grilstad Marina AS

Organisasjonsnummer: 991 340 475

 

Fakturaadresse:

Grilstad Marina AS

Strindfjorvegen 1

7053 Ranheim